De Schatkist van de koopman
Doelgroep Voorstelling hele basisschool
Speelduur 60 min.
Speelvlak 10 bij 10
Prijs Op aanvraag via info@janklaassen.nl
Een spectaculaire theatershow voor het de hele basisschool. De productie is een combinatie van poppenspel en toneel. De koopman op het vaste land vraagt aan de kapitein of hij op een onbewoond eiland ver weg zijn schatkist wil ophalen. Het is geheim, niemand mag het weten. Samen met zijn bemanning gaat de kapitein op reis. Maatje zit altijd in het kraaiennest op het schip van de kapitein.Omdat het zo mooi weer is besluit hij even te gaan slapen.
Wat hij niet weet is dat een zware zuidwester achter het schip aan raast en ervoor zorgt dat het schip met man en muis vergaat. Maatje overleeft de scheepsramp en heeft de schatkaart van de kapitein uit het water gevist. Als hij gaat kijken of de kaart er nog ligt komt de kapitein. Hij is boos op maatje. Dankzij hem is het schip vergaan. Erger nog…. Hij heeft zijn schatkaart gestolen.
Dan begint het spannende en humorvolle avontuur. Uiteindelijk komt alles goed en krijgt de koopman zijn schatkist.

Spielplatz im Freien
30.000 m2 SpielgeländeAuf unserem Spielplatz im Freien können Kinder sich richti...
Weiterlesen
Indoor-Spielplatz
Indoor-SpielplatzIm Land van Jan Klaassen gibt es einen wirklich einzigartigen I...
Weiterlesen
Puppentheater
PuppentheaterWillst du mit dem Kasperle Jan Klaassen um die Welt reisen und Aben...
Weiterlesen
Übernachten
Übernachtet auf dem Kindercampingplatz Jan Klaassen Dromenland unweit von Emmeri...
WeiterlesenKommende Veranstaltungen

Frühlingsferien
Das Land von Jan Klaassen ist in Partystimmung, denn wir haben wieder geöffnet u...
Weiterlesen
Opa & Oma-Tag
Opa & Oma TagAm Samstag, den 3. Mai 2025 möchte Jan Klaassen alle Omas und Opas ...
Weiterlesen
Muttertag
MuttertagAm Muttertag möchte Jan Klaassen nicht nur die Mütter, sondern die ganz...
Weiterlesen
Räuberwochenende
RäuberwochenendeAn Pfingsten verwandelt sich das Land van Jan Klaassen in eine S...
WeiterlesenWas sagen unsere Gäste?
Altijd een feest voor de kinderen om bij jullie te zijn en aandoenlijk om te zien dat na drie jaar zij met vertrouwen en loslaten van de ouder genieten en leren van de omgeving. Tis gewoon veilig en prettig om bij jullie te zijn. Doe moar normaal, dan doen gek genoeg